SOLAR EKİPMAN TEDARİĞİ

Güneş Paneli ve Ekipman Tedariği

AYETEK Enerji güneş ve rüzgar enerjisinden bedava elektrik üretebilmeniz için güneş paneli başta olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz bütün solar ekipmanları tarafınıza sağlamaktadır. Ürünlerimizi aşağıda görebilirsiniz.

AYETEK Enerji’nin Sağladığı Avantajlar

İhtiyaç duyduğunuz güneş paneli ve diğer solar ekipmanları AYETEK Enerji’den satın almanın birçok avantajı mevcuttur. Bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Üstün kaliteli ürünler
  • Yüzlerce kez denenmiş ürünler
  • Alanında son derece deneyimli kurulum hizmeti ve teknik destek/servis veren uzman ekip
  • En iyi fiyat/kalite dengesi
gunes-ekipman-tedarik

solar-paketSize en uygun fiyatlar karşılığında sunduğumuz solar paketlerimizle her ihtiyaca göre tasarlanmış pratik çözümler sunuyoruz. Solar paketlerimizle evinizde, hobi bahçenizde, işletmenizde, karavan, tekne ve benzeri kullanımlarınızda kesin çözüm sunuyoruz. Tarafımızca test edilmiş ve defalarca uygulanmış olan Solar Paket Sistemlerimiz ile bedava elektriğe siz de kavuşun.

tarimsal-sulamaTarımsal sulama paketlerimiz mevcut su pompalarınızı çalıştırmak üzere tasarlanmıştır. Su pompanızın beygir (hp) veya elektrik gücünü (kW) biliyorsanız geöerli paketi seçerek hangi derinliklerden günlük kaç metreküp (m3) su çekebileceğinizi görebilirsiniz. Tarımsal sulama için artık canınızı yakan faturalar ödemek zorunda değilsiniz.

gunes-paneliÜzerine güneş vurdukça elektrik üreten güneş panelleri kristalli hücrelerden oluşur. Hücre adetleri arttıkça güneş panellerinin büyüklüğü ve gücü artar. Sertleştirilmiş cam ve arka tabaka arasında sıkıştırılan hücrelerin etrafında mukavemet sağlamak için alüminyum çerçeve mevcuttur.

Güneş panellerimiz için 10 yıl üretici garantisi, 10 yıl %90 verimlilik garantisi ve 25 yıl %80 verimlilik garantisi geçerlidir.

inverterİnvertör, güneş panelleri tarafından üretilen elektriği kullanabileceğiniz elektriğe çevirir. Elektrikli cihazların birçoğu alternatif akımla çalışır ve bundan dolayı güneş panellerinin ürettiği doğru akımın invertör aracılığıyla alternatif akıma dönüştürülmeleri şarttır.

İnverterlerimiz için 2 yıl üretici garantisi geçerlidir.

sarj-kontrol-cihaziŞarj kontrol cihazı, güneş panellerinden gelen akımı ve gerilimi kontrol ederek akünün aşırı derecede şarj edilmesini engelleyen cihazdır.

Şarj Kontrol Cihazlarımız için 2 yıl üretici garantisi geçerlidir.

ruzgar-turbiniRüzgar türbinlerimiz sayesinde geceleri de elektrik üreterek akülerinizin sürekli dolu olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle iyi yüzgar alan bölgelerde verimlilik artışından dolayı memnuniyetiniz de artacaktır. Bölgelerdeki rüzgar hzılarıyla ilgili kesin bilgiye sahip olmadığımız için sadece rüzgar türbininden oluşan sistemleri genellikle önermiyoruz ve mevcut bir güneş sistemine ek olarak uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

solar-jel-akuSolar akülerimiz jel akülerdir ve güneş ve rüzgar enerjisi depolamak için size en güzel çözümü sağlamaktadır. Deep-Cycle özellikli olan jel akülerimiz tamamen boşaldıktan sonra bile kendini kısa zamanda yeniden toparlar ve enerji depolamaya başlar.

Akülerimizin ömrü 1200 döngüden oluşmaktadır ve kullanıma göre kullanım süresi değişkenlik gösterir.

solar-lamba%78 yerli üretim olan Solar Lambalarımızı bir direğe veya uygun gördüğünüz herhangi bir yapıya cıvatalarla monte edip anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

İçinde Lithium-İon akü, şarj kontrol cihazı, led lamba ve ışığa duyarlı sensör gibi bütün ekipmanları barındıran solar lambalarımız bir kullanım harikasıdır.

montaj-sistemiAYETEK Enerji tarafından üretilen montaj sistemleri, kullanacağınız panel adetleri ve ebatlarına göre tasarlanır, maksimum kullanım kolaylığı sağlar. İsterseniz hazır hale getirilmiş montaj sistemlerimizi tercih edebilir veya ayrı ayrı bütün ekipmanları satın alarak kendi montaj sisteminizi üretebilirsniz. Hizmetinize sunulan montaj sistem elemanları üstün kalite ürünleri olup %100 yerli üretimdir.

solar-kabloAYETEK Enerji tarafından hizmetinize sunulan solar kablolarımız 6mm² olup TÜV Rheinland sertifikalıdır. Ayrıca VDE, HAR, RoHS, CE ve TSE belgelerine de sahiptir.

Solar sistemleriniz için en iyi tercihtir.

solar-konnektorKonnektörlerimiz MC4 standartındadır, 4mm ve 6mm’lik kablolar için kullanıma uygundur. TÜV Rheinland ve CE sertifikası başta olmak üzere birçok kalite standardına uygun üstün kaliteli bir üründür. AYETEK Enerji resimde görüldüğü gibi konnektörleri çift (dişi ve erkek) olarak hizmetinize sunar.

Montaj Hizmeti

Ürünlerin montajını yapmamızı isterseniz sizi en yakın bayimize yönlendirebilir veya doğrudan kurulum için teklif de verebiliriz. Bizi aramanız yeterli olacaktır: 0332 988 0332. Dilerseniz kurulumu kendiniz de bölgenizden bir elektrikçiye yaptırabilirsiniz. Böyle bir durumda telefon üzerinden sınırsız teknik destek vermeye hazırız.